Дякую 🤗 Замовлення отримали скоро,все підійшлоРекомендую💙💛
Замовляла спортивний костюм для хлопчика.Сину дуже сподобався.Гарна якість,вічливий продавець.Дуже задоволена.РЕКОМЕНДУЮ!!!
Костюм клас 🫶 дякую
Відгуки про компанію Dis-Shop
Дякую 🤗 Замовлення отримали скоро,все підійшло
Рекомендую💙💛
Замовляла спортивний костюм для хлопчика.Сину дуже сподобався.Гарна якість,вічливий продавець.Дуже задоволена.РЕКОМЕНДУЮ!!!
Костюм клас 🫶 дякую