Все дуже гарно
Дуже задоволена товаром. В суботу подарунок онукукостюм, думаю, він також буде у захваті. Дякую.
супер все
Оперативно й якісно
Дякую. Костюм підійшов ідеально,гарна якість.
Відгуки про компанію Dis-Shop
Все дуже гарно
Дуже задоволена товаром. В суботу подарунок онукукостюм, думаю, він також буде у захваті. Дякую.
супер все
Оперативно й якісно
Дякую. Костюм підійшов ідеально,гарна якість.