Швидко та якісно працюють. Рекомендую!
Дуже дякую! Гарний костюм непоганої якості! За таку ціну це ідеально! Після прання костюм як новенький. Не линяє та не розтягується!
Розмір виглядає більший за вказаний
Гарний магазин та якісний товар, буде замовляти ще !! Костюм на хлопчика підійшов ідеально все згідно розмірної сітки !! Актуальність опису
Відгуки про компанію Dis-Shop
Швидко та якісно працюють. Рекомендую!
Дуже дякую! Гарний костюм непоганої якості! За таку ціну це ідеально! Після прання костюм як новенький. Не линяє та не розтягується!
Розмір виглядає більший за вказаний
Гарний магазин та якісний товар, буде замовляти ще !! Костюм на хлопчика підійшов ідеально все згідно розмірної сітки !! Актуальність опису