Дякую отримала все чудово.
Зв'язались зі мною вже через декілька хвилин після оформлення замовлення. Надіслали в той же день) Все швидко і якісно. Дякую !)
Нет вналичии? Или почему отмена?
Все Чудово, швидко звʼязалися.
Відгуки про компанію Dis-Shop
Дякую отримала все чудово.
Зв'язались зі мною вже через декілька хвилин після оформлення замовлення. Надіслали в той же день) Все швидко і якісно. Дякую !)
Нет вналичии? Или почему отмена?
Все Чудово, швидко звʼязалися.