Класні. Дитині сподобались
Дуже сподобалося обслуговування, ввічливий продавець проконсультував на вищому рівні. Вдалих вам продажів. Дякую
Якість на свою ціну,усе правильно та швидко доставили
Дякую за чудову сукню для донечки на свято! Якісний товар і швидка відправка. Що ще треба?))))
Відгуки про компанію Dis-Shop
Класні. Дитині сподобались
Дуже сподобалося обслуговування, ввічливий продавець проконсультував на вищому рівні. Вдалих вам продажів. Дякую
Якість на свою ціну,усе правильно та швидко доставили
Дякую за чудову сукню для донечки на свято! Якісний товар і швидка відправка. Що ще треба?))))