Сподобався костюм який замовляла, швиденька відправочка, ввічливий продавець 🔥
Донька одягла костюм декілька разів. Костюм вже покривається катишками та порвався в паху. Думаю вже немає сенсу прати. Якість жахлива. Не рекомендую.
Добрий день У нас накладна нової пошти не закрита ( товар не отримано ). Ви напевно помилились товаром.
Все сподобалось
Отзывы о компании Dis-Shop
Сподобався костюм який замовляла, швиденька відправочка, ввічливий продавець 🔥
Донька одягла костюм декілька разів. Костюм вже покривається катишками та порвався в паху. Думаю вже немає сенсу прати. Якість жахлива. Не рекомендую.
Добрий день
У нас накладна нової пошти не закрита ( товар не отримано ).
Ви напевно помилились товаром.
Все сподобалось