Дуже класний костюм рекомендую👍
Костюм якісний, чудово виглядає, приємна на дотик тканина. Дитині сподобався.Швидка відправка, ввічливий продавець.
Все добре,просто розмір не підійшов.
Отзывы о компании Dis-Shop
Дуже класний костюм рекомендую👍
Костюм якісний, чудово виглядає, приємна на дотик тканина. Дитині сподобався.
Швидка відправка, ввічливий продавець.
Все добре,просто розмір не підійшов.