Гарний костюм
Все добре
Замовляли, спортивний дитячий костюм.Прийшли на відділення нам не підійшов розмір. Відмовилися від замовлення. Відгук про сам товар, якість даного товару бажала б кращого.
Отзывы о компании Dis-Shop
Гарний костюм
Все добре
Замовляли, спортивний дитячий костюм.
Прийшли на відділення нам не підійшов розмір. Відмовилися від замовлення. Відгук про сам товар, якість даного товару бажала б кращого.