Відразу не перевірила на пошті, довіряла опису. Дуже жахливе пошиття, по всій сукні одні недошиви( перерив стрічки пошиву) . Кустарних пошив😡
Гарний
Все супер
Супер 👍👍👍
Якість костюму гарна!
Одне і теж замовлення зробили два рази
Отзывы о компании Dis-Shop
Відразу не перевірила на пошті, довіряла опису. Дуже жахливе пошиття, по всій сукні одні недошиви( перерив стрічки пошиву) . Кустарних пошив😡
Гарний
Все супер
Супер 👍👍👍
Якість костюму гарна!
Одне і теж замовлення зробили два рази