Замовила костюм, на фото футболка білого кольору, отримала чорну футболку
Костюми супер🥰 донечкам дуже сподобались. Тканина приємна на дотик, легенька. Всім рекомендую
Костюм бомба,все ціле,рівненьке,добре тягнеться,розміри співпадають,дитина вже бігає в ньому в садочок🫶😍
Отзывы о компании Dis-Shop
Замовила костюм, на фото футболка білого кольору, отримала чорну футболку
Костюми супер🥰 донечкам дуже сподобались. Тканина приємна на дотик, легенька. Всім рекомендую
Костюм бомба,все ціле,рівненьке,добре тягнеться,розміри співпадають,дитина вже бігає в ньому в садочок🫶😍