Костюм гарний!!! Дякую . Прийшла посилка швидко. Продавцю дякую за сервіс ( Претензії лише до укрпошти за незрозумілі повідомлення!!!!)
Дякую велечезне все прийшло супер. Малеча задоволена.
Костюм супер! Дякую!
Отзывы о компании Dis-Shop
Костюм гарний!!! Дякую . Прийшла посилка швидко. Продавцю дякую за сервіс ( Претензії лише до укрпошти за незрозумілі повідомлення!!!!)
Дякую велечезне все прийшло супер.
Малеча задоволена.
Костюм супер! Дякую!