Дуже гарний костюм , дитині дуже сподобався)))
Швидко відправили, товари завжди в наявності, гарне обслуговування
Очень тепленький ,рекомендую!
Отзывы о компании Dis-Shop
Дуже гарний костюм , дитині дуже сподобався)))
Швидко відправили, товари завжди в наявності, гарне обслуговування
Очень тепленький ,рекомендую!