Не рекомендую.Купила костюм спортивний для дитини за 950 грн.Після другої стірки,вже покошлатився,одноразова не якісна тканина.
Комментарий продавца
Добрий день Ця модель перевірина роками - відшивається для спортивних команд, якість тканини максимально преміальна. Зв'яжіться будь ласка з нами, для уточнення.
Отзывы о компании Dis-Shop
Дуже гарні штани. Дитина в захваті! Якість 100!
Не рекомендую.Купила костюм спортивний для дитини за 950 грн.Після другої стірки,вже покошлатився,одноразова не якісна тканина.
Добрий день
Ця модель перевірина роками - відшивається для спортивних команд, якість тканини максимально преміальна.
Зв'яжіться будь ласка з нами, для уточнення.
Костюм просто супер.