Відправлення в день замовлення)! Товар дуже гарної якості. Рекомендую! Буду робити замовлення ще. Дякую!
Сукня чудова,заміри повністю відповідають,колір начиченний.Продавець швидко зв'язався і відправив товар.Рекомендую
Дуже гарна якість товару,швидка відправка,уважний продавець
Отзывы о компании Dis-Shop
Відправлення в день замовлення)! Товар дуже гарної якості. Рекомендую! Буду робити замовлення ще. Дякую!
Сукня чудова,заміри повністю відповідають,колір начиченний.Продавець швидко зв'язався і відправив товар.Рекомендую
Дуже гарна якість товару,швидка відправка,уважний продавець